Forum zespołu Trebunie Tutki

Nieoficjalne, ale utworzone za zgodą kapeli forum zespołu Trebunie Tutki.
Nie ważne czy słuchasz Trebunich od zawsze, czy od wczoraj.
Tutaj możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat zespołu, napisać relację z koncertu, zadać pytanie innym użytkownikom.


#1 2013-10-05 19:47:15

 Wasio

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 47
Punktów :   

Złota Kolekcja

Wydana w 2001 roku płyta zawiera 18 największych przebojów zespołu. Jest to pierwsza moja płyta zespołu, którą kupiłem i przesłuchałem.
Co mogę napisać o tej płycie? Prawdziwa złota kolekcja. Osiemnaście świetnych lub bardzo dobrych piosenek. Chyba na moment nagrywania płyty trudno o znalezienie wielkich przebojów Trebunich-Tutków, których na tej płycie nie ma. I tak mamy moje ukochane "Nasze reggae", przekraczające moim zdaniem wszelkie granice szaleństwa muzycznego "N.A.S.A. hasarapasa", elektryczno gitarowe "Cytaty z Sienkiewicza", genialny "Mąż zbójca" i 14 pozostałych utworów równie świetnych. Są wprawdzie piosenki, które troszeczkę mniej lubię, ale im więcej razy słucham tej płyty, to bardziej mi się zaczynają podobać, więc nie wymienię ich tytułów:).
Podsumowując jak kochasz Trebunie to masz na jednej płycie Greatest Hits, a jak nie znasz kochasz to posłuchaj - to się zakochasz. Gwarantuję.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thalion.pun.pl www.nowon.pun.pl www.zootechnika2009.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.dbots.pun.pl